• Зворотній дзвінок

 • GPS-обладнання для автобусів в Києві

  GPS контроль громадського транспорту

  Системи моніторингу. Переваги. Поширення систем gps-моніторингу транспорту набирає обертів. Система являє собою прилади на борту, іншими словами – gps-трекер. Чималу популярність знаходять GPS трекери для автобусів в Києві. Це основна складова, надійність якої впливає на справність всієї системи.

  В умовах явної популяризації вживання транспорту, Gps моніторинг пасажирських вантажоперевезень просто необхідний і надає гарантії:

  Як результат, зростання і процвітання вашого бізнесу!

  GPS-tracker для автобусів Київ

  Необхідність в gps-контролі автобусного парку

  На сьогоднішній день можна з упевненістю стверджувати, що GPS контроль громадського транспорту в Україні – обов’язковий і невід’ємний атрибут. А ось його відсутність є невідповідністю вимогам часу, і навіть більше того – виявляє недбале ставлення власника до свого автопарку і вантажу, довіреної клієнтом. Купити GPS-трекер для автобусів в Києві – можна абсолютно недорого.

  У наш час ні для кого вже не секрет – навколо орбіти нашої планети безліч супутників. Вони утворюють систему глобального позиціонування, зокрема Global Positioning System. Супутник, наприклад GPS маяк для автобуса, отримує сигнал, уловлює gps-приймачами, і за допомогою отриманої інформації позначає географічні дані.

  Як правило, супутникові показники включають в себе: ·

  Безумовно, обсяг виданої інформації залежить від типу обладнання. Як це працює?

  1. Трекер подає інформацію на сервер протягом ідентичних часових відрізків;
  2. Далі, завдяки з’єднанню GPRS, приходить повідомлення на телефон;
  3. Отримані дані обробляються комп’ютером, зберігаючи інформацію в базі.

  У підсумку, за допомогою мережі користувач заходить на сервер системи спостереження і може відстежувати місцезнаходження і маршрут руху відслідковується об’єкта. Варто зауважити, пристрій дозволяє контролювати об’єкт не тільки в режимі реального часу.

  GPS трекери для автобусів в Києві

  GPS моніторинг пасажирських автобусів в Україні

  Вибираючи прилад, необхідно враховувати параметри (місцезнаходження на маршруті, системи контролю витрати палива для автобусів, функція охорони). Варто враховувати марку використовуваного транспорту, так як це впливає на метод під’єднання. Кращий вибір – це безумовно той, який якісно виконує всі функції спостереження. Потрібен GPS-tracker для автобуса Київ? Наш сервіс є експертом в даній сфері і готовий надати Вам широкий спектр послуг.

  Ціна, яку готовий запропонувати наш магазин «Gps-tracking», дозволить знизити витрати, оптимізувати використання ресурсів і автоматизувати бізнес-процеси.