• Зворотній дзвінок

 • GPS моніторинг водних видів транспорту

  GPS трекер для водного транспорту в Києві

  Спостереження за водним транспортом дає можливість диспетчерам річкових і морських портів бути обізнаними, де на території акваторії знаходиться судно. Gps моніторинг річкових видів транспорту також дозволяє спостерігати за курсом проходження суден і краще орієнтуватися в часі їх прибуття, контролювати зливи палива, знати про поломки і несправності.

  Для володарів приватних яхт GPS контроль катерів в Україні просто необхідний. Адже даний пристрій – хороший помічник в наступних питаннях:

  Принцип роботи GPS трекерів

  Навігація водного транспорту здійснюється за допомогою бази програмного забезпечення, підключитися до якого можна за допомогою будь-якого комп’ютера, що має доступ до соціальних мереж.

  GPS трекер для водного транспорту в Києві дозволяють з легкістю відстежувати початок руху судна, активність приладів і включення двигуна, відкриття кают. При необхідності можна призупинити подачу палива і відключити двигун.

  На сьогоднішній день досить поширені такі явища, як сливи палива і крадіжки. Але це можливо запобігти. Системи контролю витрат палива для катерів мають датчиками, що дозволяють бачити точний витрата палива і економити на його витратах, контролювати бункерування і відслідковувати роботу фахівців, відповідальних за бункерування. А також скорочувати часові витрати на реалізацію.

  Gps моніторинг річкових видів транспорту

  Моніторинг вантажу відбувається завдяки таким можливостям, як:

  1. Регулятор закриття вантажного відсіку;
  2. Контроль рівня рідини і температури на судні;
  3. Відеоспостереження за багажем в контейнері.

  GPS-tracker для моторних човнів Київ забезпечить спостереження за вантажем. Це дозволить доставити багаж в цілості й схоронності в зазначений час і місце. За допомогою програми можна переглянути історію пересування суден, його зупинки, пробіг, фіксувати відхилення від маршруту, як в режимі онлайн, так і за потрібний інтервал часу.

  Системи контролю витрат палива для катерів

  GPS-tracker встановлюється в будь-яку яхту, катер або інший вид водного транспорту переважно приховано, чому сприяють невеликі габарити пристрою. Налаштування GPS-trеckerа гнучко конфігуруються при установці і в подальшому можуть дистанційно змінюватися за бажанням.

  GPS маяк для вантажного водного транспорту повністю незалежний і має декілька режимів роботи:

  Наша компанія «Gps-tracking», надає широкий спектр послуг. У нас можна недорого купити або замовити GPS-трекери. Вартість, яку готовий запропонувати наш магазин дозволить знизити витрати, оптимізувати використання ресурсів і автоматизувати бізнес-процеси.