• Зворотній дзвінок

 • GPS – моніторинг вантажного транспорту

  GPS – моніторинг вантажоперевезень в Україні

  Система моніторингу містить GPS трекер для вантажівок в Києві. В першу чергу, це інструмент для розрахунку витрат і рентабельності роботи для великих (і не дуже великих) автотранспортних підприємств.

  Маючи цілий парк вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю, неминуче зіткнешся з проблемою логістики і перевитрати палива. GPS контроль дозволяє визначати місцезнаходження вантажів, що перевозяться, кількість і час зупинок і враховувати витрати необхідного для руху палива.

  Однією з важливих функцій GPS моніторингу є забезпечення безпеки і збереження транспорту.

  Функції GPS моніторингу вантажного транспорту

  GPS контроль вантажного транспорту в Україні налаштований на прийняття сигналу з супутників, визначення свого місцезнаходження і подальшу передачу інформації на диспетчерський пульт або на центральний сервер підприємства. На її підставі будується маршрут.

  Відбувається фіксація часу початку і закінчення поїздки. Відзначається кількість і час зупинок і швидкість руху.

  Передача даних між GPS трекером і сервером відбувається постійно. При цьому координати транспортного засобу висвічуються точковим сигналом.
  Багато трекери, призначені саме для вантажного транспорту, мають додаткові датчики. Вони фіксують:

  Якщо правильно використовувати всі функціональні можливості трекера, можна забезпечити комплексний контроль з усіма додатковими можливостями.

  Вони дозволять оптимізувати схему логістики. Знизять витрати на ПММ, скоротять час доставки швидкопсувних вантажів. Виключать можливі збитки. І, як наслідок, збільшать рентабельність підприємства. Купити недорого GPS-tracker для вантажного автомобіля Київ пропонує інтернет-магазин «GPS-tracking».

  GPS-tracker для вантажівок Київ

  GPS моніторинг для вантажівок. Додаткові можливості:

  1. Контроль швидкісного режиму;
  2. Повідомлення про перевищення допустимої швидкості;
  3. Визначення якості водіння і порушення швидкісного режиму;
  4. Повідомлення про порушення оптимальної температури. Gps моніторинг вантажоперевезень важливий при перевезенні швидкопсувних товарів;
  5. Контроль за витратою ПММ і фіксація місць заправок;
  6. Повідомлення про зайве просте;
  7. Визначення наявності водія і пасажира в кабіні;
  8. Фіксація відкривання відсіку з вантажем;
  9. Визначення точності обладнання для причепа;
  10. Забезпечення безпеки за допомогою «тривожної кнопки»;
  11. Функція пошуку та охорони (Тут використовується GPS маяк для вантажного транспорту).

  Система дозволяє контролювати ситуацію в кабіні вантажного автомобіля і при необхідності прослуховувати водія. Якщо маяк застосовується для цистерн, то він йде разом з паливним датчиком. Датчик потрібен для визначення рівня перевезеної рідини.

  Інформація відправляється в компанію на центральний сервер, і потім система фіксує місце завантаження, кількість рідкого вантажу, схему маршруту після завантаження і до вивантаження.

  Додаткові можливості в комплексі виключать накрутку пробігу. А системи контролю витрат палива для вантажівок допоможуть запобігти розкрадання палива.