• Зворотній дзвінок

 • GPS-моніторинг сільгосптехніки

  GPS трекери для сільхозтехніки в Києві

  Функції та характеристики GPS системи для сільськогосподарської техніки

  Впровадження високих технологій в багато галузей народного господарства демонструє вражаючі результати. Сільське господарство-не виняток.

  GPS трекер для сільгосптехніки в Києві, вироблені на базі GPS приймачів, забезпечують контроль техніки і можливість так званого «паралельного водіння».

  При цьому встановлюється GPS приймач. Він забезпечує супутниковий зв’язок і визначає точні координати. Це потрібно для забезпечення можливості «паралельного водіння» і використання автопілота на тракторах і комбайнах. Система розраховує кожен прохід таким чином, щоб наступний був точно паралельний попередньому ряду.

  Якщо зустрічається яка-небудь перешкода, то прилад сповільнить рух, забезпечить об’їзд перешкоди. І продовжить робити ряд. При виконанні складних завдань з поворотами система буде розраховувати кут і час розвороту.

  Ця система повністю забезпечує GPS контроль сільськогосподарського транспорту в Україні.

  В процесі експлуатації такої системи механізатор стежить за показаннями приладів і запобігає потраплянню різних перешкод.

  Автопілот потрібен для автоматизації процесу управління, який буває двох видів.

  Види процесу управління

  Під час використання повного автопілота участь людини не потрібно. Встановлюється автопілот тільки на техніку імпортного виробництва. Має досить високу вартість.

  А при роботі з пристроєм, що підрулює потрібно керувати людиною в кінці ряду при розвороті. Ще механізатор повинен контролювати перешкоди. Цей тип комплектується з будь-якими тракторами, і ціна його нижче.

  GPS-tracker для с / г техніки Київ можна купити в інтернет магазині «GPS-tracking» за низькою вартістю.

  GPS трекер для сільгосптехніки в Києві

  GPS-моніторинг сільхозтехніки УкраїнаGps моніторинг сільгосп транспорту забезпечує функціонування систем точного водіння. Вони можуть управлятися людиною і бути повністю автоматизованими (автопілотами). При такому поділі вони все діляться на класи, що визначають точність.

  Точність може бути від 15-30 сантиметрів і до меж в 1-3 метра. Це залежить від режимів роботи, систем навігації, способу передачі сигналу і модернізації GPS-приймача. При будь-якому обладнанні необхідний GPS маяк для с \ г транспорту.

  Вид встановленого обладнання залежить, як правило, від типу вироблених сільськогосподарських робіт. Це може бути посів, внесення в грунт добрив або точна культивація.

  Найбільш точне водіння забезпечується системою базової станції. При великих розмірах господарства система окупається за три роки.

  Gps моніторинг сільгосп транспорту в Україні

  При установці GPS системи неминуче буде підвищуватися прибутковість підприємства і система швидко окупиться.

  Застосування системи забезпечить:

  У підвищенні прибутковості важливу роль відіграють і системи контролю витрат палива для сільгосптехніки.