• Зворотній дзвінок

 • GPS моніторинг мопедів і мотоциклів

  GPS маяк для мопеда в Киеве

  GPS контроль мопедів в Україні

  В наш час з появою преміальних дорогих моделей мотоциклів і мопедів швидше за все ніхто не буде сперечатися про необхідність встановити GPS трекер для мотоциклів в Києві. Тим більше вартість таких систем останнім часом помітно знизилася.

  Дорогі моделі мотоциклів користуються великою популярністю у викрадачів. Але зараз будь-який мотоцикл за допомогою систем GPS можна виявити, навіть якщо він був вкрадений без включення мотора. Ів надалі відстежувати його переміщення. Саме це і забезпечує Gps моніторинг мотоцикла. Він дозволить захистити мото транспортний засіб від викрадення і забезпечити його безпеку.

  При викраденні пристрій посилає повідомлення власнику мотоцикла. Потім трекер переводиться в режим пошуку. Після перекладу розумний механізм відправляє власникові координати місця знаходження кожні п’ятнадцять хвилин.

  А ще у власника є можливість орієнтуватися на дорогах в подорож. Адже не завжди можна скористатися картою на екрані смартфона.

  Пристрої для GPS моніторингу мотоциклів і мопедів оснащені датчиками, налаштованими на початок руху, на пошкодження, отримані в результаті аварії.

  Є моделі, які мають чутливий мікрофон. Він дозволить слухати переговори викрадачів. Це в рази підвищує шанс знайти злочинця і повернути мото байк.

  GPS контроль мопедів в Україні здійснюється трекера, оснащеними пристроєм для блокування. Ця система швидко зреагує на несанкціоноване переміщення.

  Багато моделей працюють і від батареї, і від бортового харчування. Пристрої для мотоциклів і мопедів призначаються для прихованої установки. Вони не підключаються до проведення байка. Тому їх складно виявити.

  GPS трекери для мотоциклів в Києві

  GPS трекери для мотоциклів Київ

  Безусловно, GPS-tracker для мототранспорту Київ відрізняється від автомобільних пристроїв.

  Відмінні ознаки «мотонавігатора»

  1. Захист від пилу;
  2. Захист від вологи;
  3. Можливість кріплення на мотоцикл.

  Пристрої для GPS моніторингу мотоциклів мають підвищений захист від води і бруду. Адже експлуатуються вони на відкритому повітрі.

  Кріплення повинно забезпечуватися потужними присосками. Вібрація при русі у мото транспорту сильніше, ніж у звичайної машини. Прилад не повинен зіскочити і потрапити під колеса рухається позаду або збоку транспорту.

  GPS-tracker для мототранспорту Київ

  Купити GPS маяк для мопеда за низькою ціною можна в інтернет-магазині «GPS-tracking»

  Адже з усього вищесказаного напрошується висновок: GPS трекер-унікальний прилад, який має ряд переваг. Серед них:

  Тепер будь-який власник мотоцикла або мопеда може бути впевнений у збереженні свого транспортного засобу.

  Професійні майстри інтернет-магазину «Gps-tracking» проведуть монтаж і свій пристрій. Тут же можна замовити і системи контролю витрат палива для мототранспорту.