• Зворотній дзвінок

 • Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 130

  FMB130 - новий компактний професійний трекер Teltonika. Тепер він оснащений інноваційними модулями GNSS / GSM / Bluetooth, набором нових особливостей і функцій. FMB130 має вбудовані GSM, GNSS антени і внутрішню батарею.

  FMB130 виконує завдання з контролю: моніторинг стану двигуна, контроль двері вантажівки.

  Основні особливості пристрою:

  • Нове покоління GSMGNSS модулів
   З інтегрованими GSMGNSS модулями відстеження буде надійнішим, ніж будь-коли. Висока чутливість, швидкий холодний старт і майже миттєвий гарячий гарантують, що ваша поїздка буде відстежено максимально точно і просто.
  • Bluetooth
   Вбудований інтерфейс Bluetooth дозволяє встановлювати бездротове підключення гарнітури і інших Bluetooth датчиків. Телефонуйте своїм робочим використовуючи Bluetooth гарнітуру. Більше ніяких несанкціонованих дзвінків! Будьте впевнені, ваші робочі в безпеці, використовуючи бездротову гарнітуру замість телефону.
  • Зчитування різних даних з CAN-шини автомобіля
   З додатковими CAN-адаптерами (LV-CAN200 або ALL-CAN300) ви зможете отримувати дані з CAN-шини від будь-якого виду транспорту, наприклад, легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, сільськогосподарської транспорту і спеціального транспорту. Список підтримуваних автомобілів містить понад 1800 моделей.
  • Внутрішня батарея
   Відчувайте себе в безпеці, коли автомобіль контролюється пристроєм з внутрішньою батареєю. Коли акумулятор автомобіля відключений, пристрій все ще залишається в мережі і відправляє дані на сервер.

  Купити gps-трекер teltonika fmb130 в Києві

  Новітній GPS трекер teltonika fmb130, що має негативний вхід Його застосування в значній мірі економить час на установку різноманітних датчиків.

  Комплектація приладу:

  • GSM і GNSS антени;
  • Bluetooth;
  • запасна батарея.

  Модель з серії Телтоніка стала першою з двома типами входів, які програмуються на всі чотири режиму роботи, включаючи негативний. Пристрій універсально, а ціна на teltonika fmb130 Київ та інші міста з доставкою залишається доступною.

  Ціна на GPS трекер Телтоніка ФМБ 130 Київ

  До пристрою підключаються імпульсні високоточні датчики. Це робить GPS трекер Телтоніка ФМБ 130 кращим при виборі пристроїв на ТЗ з великою витратою палива.

  Замовити трекер недорого рекомендовано для наступних сфер застосування:

  1. Транспортні засоби служби МНС;
  2. Будівельна спеціалізована техніка;
  3. Рефрижератори;
  4. Оренда автомобілів;
  5. Каршерінг;
  6. Трейлери і фури вантажоперевезень;
  7. Лізинг;
  8. Сільгосптехніка.

  Купити teltonika fmb130 в Києві можна досить дешево від офіційного постачальника і рекомендовано тому, що він працює в якості зумера, LED-індикатора, іммобілайзера і під іншими сценаріями.

  Купити Gps-трекер в Києві від будь-якого виробника і у відповідній Вам цінової категорії завжди можна у нас на сайті.