• Зворотній дзвінок

 • Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 125

  Teltonika FMB125 - компактний професійний ГЛОНАСС / GPS трекер з внутрішньої GSM-антеною високого підсилення і зовнішньої GNSS-антеною. Призначений для збору навігаційних координат і інших корисних даних з транспортного засобу і передачі їх по мережі GSM на сервер.

  Трекер ідеально підходить для тих застосувань, які базуються на визначенні координат віддалених об'єктів: управління автопарками, оренда транспорту, служби таксі, громадський транспорт, логістика, легкові автомобілі тощо.

  Основні особливості пристрою:

  • Нове покоління GSM \ GNSS модулів. З інтегрованими GSM \ GNSS модулями відстеження буде надійніше, ніж будь-коли. Висока чутливість, швидкий холодний старт і майже миттєвий гарячий гарантують, що ваша поїздка буде відстежено максимально точно і просто.
  • Дві SIM карти. Подвійна надійність GSM мережі з подвійною SIM-картою! Навіть якщо основна SIM відключиться, FMB100 залишиться в мережі. Більш того, подвійна SIM значно знижує вартість роумінгу при використанні першої SIM-карти для будинку, другий для мереж передачі даних з роумінгу.
  • Bluetooth. Вбудований інтерфейс Bluetooth дозволяє встановлювати бездротове підключення гарнітури і інших Bluetooth датчиків. Телефонуйте своїм робочим використовуючи Bluetooth гарнітуру. Більше ніяких несанкціонованих дзвінків! Будьте впевнені, ваші робочі в безпеці, використовуючи бездротову гарнітуру замість телефону.
  • Зчитування різних даних з CAN-шини автомобіля. З додатковими CAN-адаптерами Teltonika Vehicle ви зможете отримувати дані з CAN-шини від будь-якого виду транспорту, наприклад, легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, сільськогосподарської транспорту і спеціального транспорту. Список підтримуваних автомобілів містить понад 1800 моделей.
  • RS232 / RS485. Функціональність RS232 / RS485 дозволяє підключати персональні пристрої, такі як: кілька датчиків LLS, персональний навігаційний пристрій GARMIN, зчитувачі RFID або деякі інші пристрої RS232 / RS485.

  Купити gps-трекер teltonika fmb125 в Києві

  Компанія gps-tracking.com.ua виступає надійним офіційним постачальником продукції марки TELTONIKA. GPS трекер teltonika fmb 125 - доступний прилад, який можна замовити дешево онлайн.

  GPS трекер Телтоніка ФМБ 125

  GPS-моніторинг заснований на відстеженні поточного становища транспорту на карті в режимі реального часу. Дані з системи дозволяють аналізувати пройдені маршрути і управляти парком транспортних засобів з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

  GPS трекер Телтоніка ФМБ 125 повідомить вас, якщо службовий автомобіль залишає заздалегідь визначену зону або коли джерело живлення був відключений. В інтерфейсі системи GPS-моніторингу у є можливість визначати місцезнаходження транспортних засобів в режимі реального часу. Це означає, що менеджер автопарку може увійти в систему і подивитися, де знаходиться машина. У разі крадіжки, він може повідомити поліцію про точне місцезнаходження GPS, щоб відновити вкрадений автомобіль.

  Ціна на teltonika fmb 125 Київ

  • Доступна ціна на teltonika fmb 125 Київ;
  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування на вищому ровне недорого;
  • Безкоштовне консультування по налаштуванню і монтажі придбаного пристрою;
  • Висока функціональність пристрою, перевірена експертами інтернет-магазину.

  Сміливо оформляйте заявку, щоб купити teltonika fmb125 в Києві з додатковими налаштованим опціями.

  Купити Gps-трекер в Києві від будь-якого виробника і у відповідній Вам цінової категорії завжди можна у нас на сайті.