• Зворотній дзвінок

 • Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 010

  Teltonika FMB010 - це термінал, що легко монтується, для відстеження транспортного засобу в режимі реального часу з підтримкою GNSS, GSM і Bluetooth зв'язку, який може збирати координати і інші корисні дані і передавати їх через мережу GSM на сервер. Цей пристрій ідеально підходить для додатків, що використовують дані про місцезнаходження віддалених об'єктів і може застосовуватися в: управлінні автопарком, компаніях з оренди автомобілів, службах таксі, а також в особистих автомобілях тощо.

  • Можливість зчитування OBDII даних. FMB001 підключається безпосередньо в OBDII роз'єм і може зчитувати до 32 параметрів бортового комп'ютера.
  • Bluetooth. Вбудований інтерфейс Bluetooth робить можливим бездротове підключення гарнітури і інших Bluetooth датчиків. Телефонуйте своїм робочим використовуючи Bluetooth гарнітуру. Більше ніяких несанкціонованих дзвінків! Будьте впевнені, ваші робочі в безпеці, використовуючи бездротову гарнітуру замість телефону.
  • Зчитування даних і настройка трекеру по бездротовому зв'язку Bluetooth. Немає необхідності в незручній конфігурації через SMS або пошуку трекеру в важкодоступних місцях для підключення USB-кабелю. Одне натискання - і ваш пристрій підключено до конфігуратору через Bluetooth.
  • Карта Micro SD. Підтримка карти microSD об'ємом до 32 GB запобігає втраті даних! У зонах, де відсутній GSM зв'язок, FMB001 збереже дані на Micro SD карту.
  • Покращена протиугінна система. Попередьте крадіжку вашого автомобіля з поліпшеною системою проти. Поєднайте Auto Geofencing з новою функцією Towing Detection.
  • Виявлення зіткнень «Crash detection». Забезпечте безпеку ваших робочих з допомогою функції «Crash detection». Отримайте повідомлення відразу після події, врятуйте життя робітника!

  Купити GPS трекер teltonika fmb 010 в Києві

  Компанії, що володіють великим автопарком транспорту, повинні вести ретельне спостереження за кожним автомобілем. Для цього існують спеціальні термінали, що дозволяють робити GPS моніторинг автомобілів.

  GPS моніторинг

  GPS трекер teltonika fmb010 - це один з найбільш популярних трекерів, який можна розмістити на автомобілі. У разі, якщо машину вкрадуть, то за допомогою подібного пристрою буде просто відстежити місцезнаходження машини. Крім цього, за допомогою GPS легко дізнатися маршрут машини і кількість зупинок.

  GPS трекер Телтоніка ФМБ 010 зазвичай встановлюють в подушку безпеки, під автомобільний корпус або ж під арку коліс. Таким чином, трекер не заважатиме власнику, а зловмисники не зможуть його виявити.

  Ціна на teltonika fmb 010 Київ

  Недорого купити teltonika fmb010 в Києві можна на нашому сайті, де представлені різні моделі GPS трекерів. Використовуючи такий трекер, можна легко контролювати свій автопарк і стежити за станом автомобілів.

  Також ціна на teltonika fmb 010 Київ на нашому сайті нижча, ніж у інших компаній, що продають такий же товар. Замовити вподобану модель з доставкою можна у нас досить дешево, до того ж ми завжди допоможемо вам визначитися з вибором.

  Купити Gps-трекер в Києві від будь-якого виробника і у відповідній Вам цінової категорії завжди можна у нас на сайті.