• Зворотній дзвінок

 • Teltonika FMB 001

  TELTONIKA FMB001 - це передовий термінал для відстеження транспортного засобу в режимі реального часу з підтримкою GNSS, GSM і Bluetooth® зв'язку, який може збирати координати та інші корисні дані, включаючи дані бортового комп'ютера і передавати їх через мережу GSM на сервер. Цей пристрій ідеально підходить для додатків, що використовують дані про місцезнаходження віддалених об'єктів і може застосовуватися в: управлінні автопарком, компаніях з оренди автомобілів, службах таксі, а також в особистих автомобілях і т.д. FMB001 підключається безпосередньо до OBDII роз'єму автомобіля для зчитування параметрів бортового комп'ютера.

  • Можливість зчитування OBDII даних. FMB001 підключається безпосередньо в OBDII роз'єм і може зчитувати до 32 параметрів бортового комп'ютера.
  • Bluetooth. Вбудований інтерфейс Bluetooth робить можливим бездротове підключення гарнітури і інших Bluetooth датчиків. Телефонуйте своїм робочим використовуючи Bluetooth гарнітуру. Більше ніяких несанкціонованих дзвінків! Будьте впевнені, ваші робочі в безпеці, використовуючи бездротову гарнітуру замість телефону.
  • Зчитування даних і настройка трекеру по бездротовому зв'язку Bluetooth. Немає необхідності в незручній конфігурації через SMS або пошуку трекеру в важкодоступних місцях для підключення USB-кабелю. Одне натискання - і ваш пристрій підключено до конфігуратору через Bluetooth.
  • Карта Micro SD. Підтримка карти microSD об'ємом до 32 GB запобігає втраті даних! У зонах, де відсутній GSM зв'язок, FMB001 збереже дані на Micro SD карту.
  • Покращена протиугінна система. Попередьте крадіжку вашого автомобіля з поліпшеною системою проти. Поєднайте Auto Geofencing з новою функцією Towing Detection.
  • Виявлення зіткнень «Crash detection». Забезпечте безпеку ваших робочих з допомогою функції «Crash detection». Отримайте повідомлення відразу після події, врятуйте життя робітника!

  Купити GPS трекер teltonika fmb001 в Києві

  GPS трекер teltonika fmb001 - апарат, призначений для контролю транспорту в режимі online.

  Трекер підтримує GNSS, GSM і Bluetooth.

  GPS трекер Телтоніка ФМБ 001 найчастіше використовується для таких додатків, які зчитують інформацію про місцезнаходження віддалених об'єктів.

  Також його застосовують:

  • Служби таксі;
  • Автомобільні парки;
  • Службові парковки;
  • Особистий транспорт.

  Особливості:

  1. Здатний зчитувати OBDII дані. Може бути приєднаний до спеціалізованого роз'єм і збирати всі необхідні дані з бортового комп'ютера;
  2. Наявність Bluetooth;
  3. Підтримка MicroSD.

  Ціна на teltonika fmb 001 Київ

  Ви можете купити teltonika fmb001 в Києві і назавжди забути про проблеми з транспортом, відстежувати всі необхідні дані і зручно здійснювати дзвінки.

  Невисока ціна на teltonika fmb 001 Київ робить його доступних не тільки для любителів дорогого транспорту, а й для цінителів простіших варіантів.

  Трекер можна замовити з доставкою додому, кур'єр приїде і докладно розповість всі деталі, як працювати з пристроєм і основні його особливості.

  Купити Gps-трекер в Києві від будь-якого виробника і у відповідній Вам цінової категорії завжди можна у нас на сайті.