• Зворотній дзвінок

 • GPS трекери для автомобіля

  Автомобільний GPS/Глонасс трекер Cargo Light

  Автомобільний трекер зібраний українськими фахівцями з високоякісних компонентів. Повністю автоматизована виробнича лінія гарантує високу якість пристроїв, їх надійність і довгі терміни служби.

  Детальніше Купити

  Автомобільний GPS/Глонасс трекер Cargo Pro

  Друга, більш просунута модель автомобільного трекера від українського виробника GPS / ГЛОНАСС обладнання Cargo UFC. Пристрій зібрано на базі найсучасніших компонентів високої якості. Незмінним в пристроях залишилося їх високу якість, надійність і стабільність роботи.

  Детальніше Купити

  Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB920

  GPS / GLONASS / GSM малогабаритний смарт-трекер з підтримкою технології Bluetooth v3.0.

  Детальніше Купити

  Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 001

  Це пристрій ідеально підходить для додатків, що використовують дані про місцезнаходження віддалених об'єктів і може застосовуватися в: управлінні автопарком, компаніях з оренди автомобілів, службах таксі, а також в особистих автомобілях і т. Д .. FMB001 підключається безпосередньо до OBDII роз'єму автомобіля для зчитування параметрів бортового комп'ютера.

  Детальніше Купити

  Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 010

  FMB010 - термінал, легко монтується,  для відстеження транспортного засобу в режимі реального часу з підтримкою GNSS, GSM і Bluetooth зв'язку, який може збирати координати і інші корисні дані і передавати їх через мережу GSM на сервер. Це пристрій ідеально підходить для додатків, що використовують дані про місцезнаходження віддалених об'єктів і може застосовуватися в: управлінні автопарком, компаніях з оренди автомобілів, службах таксі, а також в особистих автомобілях і т. Д.

  Детальніше Купити

  Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 110

  Teltonika FMB110 - компактний професійний ГЛОНАСС / GPS-трекер з внутрішніми ГНСС / GSM-антенами. FMB110 забезпечує збір координат і інших корисних даних з транспортного засобу і передає їх на сервер за допомогою GSM-мережі.

  Детальніше Купити

  Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 120

  FMB120 - новий компактний професійний ГЛОНАСС / Bluetooth трекер Teltonika. Тепер він оснащений інноваційними модулями GNSS / GSM / Bluetooth, набором нових особливостей і функцій. FMB120 має вбудовані GSM, GNSS антени і внутрішню батарею.

  Детальніше Купити

  Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 125

  Завдяки своїм універсальним властивостям, FMB 125 вийшов далеко за рамки моніторингу тільки людей або тварин, він з успіхом може застосовуватися для контролю за транспортом, мотоциклами, катерами, яхтами.

  Детальніше Купити

  Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB 130

  FMB130 - новий компактний професійних трекер Teltonika. Тепер він оснащений інноваційними модулями GNSS / GSM / Bluetooth, набором нових особливостей і функцій. FMB130 має вбудовані GSM, GNSS антени і внутрішню батарею.

  Детальніше Купити

  GPS Трекер BI 868 TREK

  BI 868 TREK призначений для базового GPS-моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE. BI 868 TREK визначає координати, швидкість, пробіг і передає всю інформацію на сервер за допомогою GPRS.

  Детальніше Купити

  GPS Трекер BI 820 TREK

  BI 820 TREK призначений для GPS-моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 820 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних від додаткового обладнання і датчиків і передає всю інформацію на сервер за допомогою GPRS.

  Детальніше Купити

  GPS Трекер BI 520 TREK

  BI 520 TREK призначений для GPS-моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. GPS трекер BI 520 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних від додаткового обладнання і датчиків і передає всю інформацію на сервер по GPRS каналу.

  Детальніше Купити

  GPS обладнання OKO

  GSM автосигнализація АВТО-2

  GSM автосигналізація являє собою мікрокомп'ютер з вбудованим GSM модулем і GPS приймачем, до якого приєднуються зовнішні датчики, зовнішні пристрої, сирена. У сигналізації використовується нова концепція бездротової зміни програмного забезпечення (ПО) через GPRS / EDGE технологію.

  Детальніше Купити

  GPS Трекер GPS/GSM Трекер OKO-NAVI-8C

  Пристрій являє собою GSM / GPS трекер з вбудованим GSM модулем і GPS / ГЛОНАСС приймачем і призначений для віддаленого контролю і керування транспортним засобом, а також для оповіщення про тривогу, за допомогою мобільного телефону або комп'ютера, використовуючи мережу стільникового зв'язку.

  Детальніше Купити

  GPS Трекер GPS/GSM Трекер OKO-NAVI-8C з акумулятором

  KO-NAVI-8C + АКБ використовує дві супутникові системи - GPS і ГЛОНАСС. Основне призначення приладу - це робота в якості GPS / GSM трекера для виконання завдань транспортної логістики, використовуючи GSM мережу оператора мобільного зв'язку і GPRS / EDGE технологію для передачі даних на сервер.

  Детальніше Купити

  Купити GPS трекер для авто в Україні

  Автоперевізники і власники автотранспорту все частіше використовують джіпіес трекер для авто, з метою контролю за пересуванням. Знання точного місцезнаходження автомобіля дозволяє швидко реагувати на будь-яка зміна. Наш інтернет-магазин дозволяє недорого купити gps трекер для авто в Україні та інші пристрої супутникового стеження, контролі та моніторингу за транспортними засобами.

  Купити gps трекер для автомобілів Київ

  Якщо виникла необхідність або виникло бажання отримувати в режимі онлайн інформацію про місцезнаходження Вашого транспортного засобу і про його стан, то наша компанія рекомендує придбати трекер для відстеження автомобіля, який володіє такими корисними функціями як:

  1. Контроль за рухом автомобіля або автопарку з отриманням інформації в режимі онлайн про маршрут, швидкості, фактичне місцезнаходження;
  2. Надання допомоги в пошуку транспорту в разі викрадення;
  3. При наявності додаткових датчиків, надання інформації про основні вузлах транспортного засобу, в тому числі контроль витрати палива;
  4. Надання статистичної інформації, яка дозволяє оптимізувати роботу, витрати і багато іншого.

  GPS трекер в машину ціна 2020

  ЖПС трекер для автомобіля при правильній експлуатації не тільки дозволить контролювати рух транспорту, але і забезпечить додатковою інформацією, а також принесе значну економію. Різноманітність і ціна на автомобільний gps трекер, а також на інші системи контролю, представлені на нашому сайті GPS-Tracking, дозволяють купити трекер gps для авто будь-якому автовласникові або перевізнику, і при цьому отримати такі додаткові можливості як:

  • Оптимізація руху транспорту на основі одержуваних даних, дозволить аналізувати поточну ситуацію на дорозі і дасть можливість скорочувати пробіг автомобіля;
  • Контроль руху, яке виробляє gps трекер для машини в режимі реального часу, покаже будь-яке відхилення від маршруту, тим самим запобіжить користування транспортом водієм для своїх цілей;
  • Встановлений автомобільний трекер глонасс або інший навігаційної системи, за рахунок постійного контролю, оптимізації маршрутів руху та регулювання руху транспорту в режимі онлайн, дозволить скоротити витрату палива транспорту на 20-30 відсотків від закладається;
  • Встановлений gsm трекер для авто є відмінним помічником для ефективного управління автопарком. Він дозволить збільшити ефективність використання всього автопарку, миттєво реагувати на зміну обстановки, збільшити якість обслуговування клієнтів.

  Автономний GPS трекер для авто

  Наша компанія надає великий вибір обладнання, а також надає послуги з встановлення та налаштування придбаного Вами обладнання. Купуючи у нас ДЖПС трекер для авто, ви також можете замовити установку трекера та іншого обладнання, з подальшою настройкою для виведення необхідної вам інформації. Невелика вартість на наші товари і послуги уможливлює автомобільний трекер купити в Києві і в усій Україні, дешевше ніж у інших організацій. Для того щоб придбати gps трекер для авто Київ перестав бути єдиним містом, наша компанія працює по всій Україні та сусіднім державам. Якість нашого обладнання і професіоналізм наших співробітників дозволить в короткі терміни провести підбір обладнання і провести його установку і настройку за необхідними параметрами. Для співпраці з нами достатньо зателефонувати за вказаними номерами або скористатися формою зворотного зв'язку. Ми будемо раді нашій співпраці.