• Зворотній дзвінок

 • Датчики рівня палива

  Датчик рівня палива ДУ-02

  Датчик рівня ДУ-02 призначений для вимірювання рівня або об'єму рідини з відносною діелектричною проникністю від 1,8 до 3 в ємностях, баках, резервуарах (далі по тексту - баках) та видачі цифрового або аналогового (опція) сигналів для відображення, передачі або реєстрації рівня або обсягу в зовнішніх пристроях. Рідина, що знаходиться в баку, не повинна викликати корозії деталей робочої частини датчика.

  Детальніше Купити

  Купити датчик витрати палива в Києві

  Для відстеження витрачання пального необхідно купити датчик контролю палива. На сьогодні їх існує три види:

  • Датчики, що працюють через CAN-шину
  • Проточний датчик витрати палива (ДРТ)
  • Ємнісний датчик рівня палива (ДРП)

  Штатний датчик через CAN-шину

  Перевага його в тому, що датчик можна встановити недорого або самостійно. Він підключається безконтактно через адаптер CAN-LOG. До недоліків можна віднести те, що похибка даних близько 15%. Тому він поступається іншим системам контролю.

  Проточний датчик (ДРТ)

  Тут паливо з бензобака надходить в датчик, а з нього - в двигун. Позитивне якість ДРТ в тому, що він точно показує споживання палива. Похибка приладу знаходиться в межах 3%. Мінус цієї моделі в тому, що датчик і його монтаж коштують дорого. Будь-магазин пропонує кілька видів датчиків, вартість яких коливається від 11 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Інший недолік - засмічення датчика в зимовий час. Необхідно постійно контролювати технічний стан. Слід періодично проводити огляд паливної системи, щоб не було врізок.

  Ємнісний датчик рівня палива (ДРП)

  Датчик контролю палива в баку з'єднується з бортовим контролером. Сам датчик коштує дешево. Безсумнівним плюсом можна вважати те, що зовнішній вплив на прилад неможливо, тому що він врізається в паливний бак, потім тарують. Всі несанкціоновані сливи можна відстежити віддалено. Похибка такого датчика становить 1-3%. Всю магістраль, по якій проходить паливо, необхідно періодично перевіряти, щоб уникнути установки нештатного обладнання.

  Ціна на датчики контролю палива gps в Україні

  Ціни на датчики контролю палива залежать від виду і виробника. Датчик контролю палива gps в Україні не дозволяє з великою точністю визначити витрату пального, тому в даній статті не розглядається. Порівняльні характеристики перерахованих пристроїв зведені в таблицю:

  Види датчиків Способи установки Параметри Погрішність Вартість, грн.
  Датчик через CAN-шину Легкий монтаж по схемі Витрата палива, робота паливної системи До 15 % Зчитувач – 790 Адаптер – 3200
  Датчик витрати палива (ДРТ) Установка на магістраль без калібрування Витрата палива, температура двигуна і час роботи 1-3% Однокамерний – 4400

  Диференціальний – 8000

  Датчик витрати палива (ДУТ) Установка середину паливного бака с наступною тарировкою Витрата палива, кількість зливів і заправок 1-3% Від 2600

  Аналізуючи переваги і недоліки трьох типів датчиків, можна з упевненістю сказати, що датчик рівня палива (ДРП) є найбільш прийнятним варіантом.

  Наш магазин «Gps-traсking» радий запропонувати своїм клієнтам придбати відповідне обладнання недорого. Ціна на системи контролю палива стане приємною несподіванкою. Ви зможете підібрати для себе відповідне обладнання, виходячи з потреб і фінансових можливостей.