• Зворотній дзвінок

 • Автономні трекери

  BI 310 CICADA

  BI 310 CICADA призначений для GPS-моніторингу і контролю рухомого об'єкту за координатами GPS або LBS.

  Має 2 варіанти комплектації:

  Чи не ця батарея, ємність 3200 мА - відправка близько 1400 позицій на одному заряді
  Акумулятор, що перезаряджається, ємністю 1400 мА - відправка близько 750 позицій на одному заряді

  Детальніше Купити

  Cargo Unit

  Cargo Unit розрахований на відстеження переміщень людей, транспортних засобів та інших об'єктів. Трекер дозволить не тільки точно визначити місце розташування, а й максимально ефективно проаналізувати маршрут переміщення об'єкта.

  Високий рівень використовуваних компонентів дасть гарантію якісної роботи пристрою.

  Детальніше Купити

  Cargo SPY

  Трекер відрізняється від своїх аналогів декількома значними особливостями: ударостійкий корпус з високоякісного пластику; високий рівень вологозахисту за рахунок міцного з'єднання швів пристрої; наявність двох роз'ємів під установку SIM карт; кріплення за допомогою магнітів, встановлених на корпусі пристрою; власну акумуляторну батарею на 5000 мАг. (CarGo Spy Plus - 7000 мАг)

  Детальніше Купити

  X-Keeper Invis Duos

  X-Keeper Invis DUOS - це супутниковий пристрій для пошуку і повернення автомобіля в разі викрадення. Закладка Invis DUOS має мініатюрні розміри, таємно розміщується в автомобілі, не підключаючись до його проводки. У разі викрадення, Закладка Invis DUOS дає можливість оперативно визначити точне місце, де знаходиться автомобіль і повернути його власнику.

  Детальніше Купити

  Teltonika TMT250

  Завдяки своїм універсальним властивостям, TMT250 вийшов далеко за рамки моніторингу тільки людей або тварин, він з успіхом може застосовуватися для контролю за транспортом, мотоциклами, катерами, яхтами.

  Детальніше Купити

  Купити автономний GPS трекер в Україні

  Автономний gps трекер для машини потрібен для того, щоб можна було відстежити транспорт або вантаж, коли немає можливості поставити трекер всередині. Вони дуже точно визначають місце розташування об'єкта і потім дані передаються в систему моніторингу. В даний час на ринку представлені пристрої, які працюють на двох глобальних супутникових системах: Глонасс і GPS. У самій назві вказується з якої супутниковою системою він працює. GSM трекер для транспорту з автономним харчуванням не потребує підключення до джерела живлення. Здатне функціонувати якщо живлення вимкнено. Працює в двох режимах:

  1. Маяк. Трекер знаходиться в сплячому режимі. Координати розташування відправляються тільки після запиту;
  2. Трекер. Постійно передає дані через певний проміжок часу. Можна відстежити маршрут пересування і поточне місце розташування.

  Автономні пристрої мають невеликий розмір і можуть пропрацювати без підзарядки кілька років. Автономний супутниковий gps трекер для транспорту просто незамінний, якщо раптом транспортний засіб буде викрадено. Можна уточнити з якою швидкістю рухається машина і за яким маршрутом. Переглядати дані можна за допомогою смартфона. Пристрій неможливо виявити за допомогою маяка, тому викрадачі не зможуть його знайти і зняти.

  Ціни на автономні GPS трекер в Києві

  Автономний gps трекер на магніті встановлюються на металеву поверхню без особливих кріплень і мають герметичний корпус. Висока робоча температура. У пристрій вбудовано додаткові датчики:

  • Датчик руху економить енергію;
  • Датчик вібрації допомагає пристрою почати роботу при початку руху;
  • Режим сну оптимізує роботу;
  • Датчик зняття, оповіщення СМС якщо хтось спробує зняти датчик.

  У деяких моделях йде в комплекті додаткова сонячна батарея. Автономний трекер для автомобіля в Києві можна використовувати і для стеження за людьми і тваринами. Сигнал подається тоді, коли спостережуваний об'єкт залишає позначену зону, яка встановлюється за допомогою спеціальних налаштувань. Де застосовуються автономні трекери:

  1. Повний контроль за пересуванням транспорту, маршрут, швидкість і витрата палива;
  2. Протиугінна захист мотоциклів, катерів, машин і інших транспортних засобів;
  3. Можливість відстежувати цінні вантажі;
  4. Стежити за переміщенням людей;
  5. Відстеження місця розташування під час походу або активного відпочинку.

  Автономні GPS трекер для відстеження транспорту

  Автономний gps трекер для мотоцикла сповістить при спробі викрадення або відключенні акумулятора. Вбудована функція блокування запуску двигуна. Купити автономний трекер в Україні можна як в магазинах, так і замовивши на сайті GPS-Tracking. Але в даний на ринку зустрічається дуже багато підробок, тому товар краще купувати у перевірених продавців. Ціна на автономний gps трекер Київ буде прямо залежати від комплектуючих і точності визначення координат, від якості навігаційної системи.