• Зворотній дзвінок

 • Товари

  Наша компанія пропонує найпопулярніше GPS обладнання на ринку - це охоронні системи GPS, GPS трекери і датчики рівня палива. Ознайомитися з асортиментом і дізнатися більше інформації про товари можна у відповідному розділі сайту.

  GPS - системи контролю транспорту

  Контроль автомобільного транспорту, маршрутів і термінів перевезень вантажним автотранспортом цілком лягає на плечі керівників транспортних компаній. Для підвищення ефективності як місцевої або міжміського доставки вантажів, так і водіїв необхідна цілісна інформаційна система, яка дозволяє зрозуміти не тільки на якій стадії перебуває кожен рейс, а також при необхідності отримати детальну інформацію про нього. Для моніторингу та організації найбільш ефективних транспортних шляхів використовують сучасні пристрої, які здійснюють контроль роботи транспорту шляхом отримання інформації через супутникові системи, такі як GPS і його російський аналог ГЛОНАСС.

  Принцип дії супутникових систем контролю вантажоперевезень

  Глобально принцип роботи, за яким працює система контролю транспорту gps можна поділити на дві підкатегорії залежно від необхідного рівня контролю.

  Збір даних

  Перший спосіб простіше, але дозволяє економити робочі і фінансові витрати в тих ситуаціях, коли ретельний контроль місцезнаходження транспортних засобів не потрібно. Пристрій-трекер встановлюється на корпусі або в салоні автомобіля приховано або явно, записуючи під час здійснення маршруту максимальний обсяг інформації, з яким може працювати конкретний апарат. Це може бути просунутий відеореєстратор з підтримкою функцій записи звуку, так і повноцінна система з декількох камер і датчиків, що фіксують можливі несправності автомобіля, наприклад, контроль палива на транспорті. Головна відмінність - отримання інформації відстрочено до закінчення руху транспортного засобу і отримання фіксуючого пристрою. Такий контроль перевезень ефективний, коли необхідно розібратися в причинах ДТП або багатогодинної затримки, щоб виявити причину збитку.

  Метод відстеження в реальному часі

  Другий тип пристроїв, забезпечує повноцінний контроль маршруту транспорту за допомогою всіх можливих способів передачі даних від мобільного інтернету до супутникової навігації. Залежно від типу пристрою контроль переміщення транспорту проводиться або за коштами передачі даних через навігаційні системи, або пакетами через вишки стільникового зв'язку за допомогою мобільного інтернету. Другий спосіб передбачає наявність в пристрої SIM-карти, а також вимагає протягом маршруту наявність сигналу стільникових операторів, чого не завжди вдається досягти. Супутниковий контроль транспорту надійніший, наприклад здійснюючи через глонасс контроль транспорту, власник може в будь-який момент побачити місце розташування водія і при необхідності скоригувати маршрут або швидкість руху автопоїзда.

  Вартість пристроїв моніторингу вантажоперевезень

  Контроль вантажного транспорту за допомогою цифрових пристроїв передбачає можливість отримання додаткових послуг від виробника або компанії-продавця, від їх наявності сума замовлення може істотно відрізнятися. До числа таких послуг відноситься:

  1. Професійний монтаж системи на вантажний транспорт;
  2. Установка програмного забезпечення для відстеження на комп'ютері або смартфоні і його оновлення;
  3. Реалізація спеціальних SIM-карт;
  4. Цілодобовий контроль наземного транспорту;
  5. Додаткова гарантія;
  6. Сервісне обслуговування та технічна підтримка.

  Великі транспортні компанії віддають перевагу трекерам зарубіжного виробництва, отримуючи за трохи більшу суму дійсно якісний пристрій, що працює без перебоїв довгі роки.

  Професійні майстри інтернет-магазину «Gps-tracking» проведуть монтаж та налагодження необхідних систем, а так само будуть надавати підтримку під час експлуатації.