• Зворотній дзвінок

 • Стеження за автомобілем

  Ціна, вартість обладнання для стеження за авто

  Стеження за автомобілем може стати незамінним рішенням для компаній, які бажають вдосконалити логістичні процеси, в яких задіяні транспортні засоби з їх автопарку. Щоб оптимізувати транспортні потоки, необхідно задіяти цілий комплекс процесів. Доставити вантажі споживачам в мінімальні терміни і з мінімальними витратами для постачальників – ось основне завдання сучасної транспортної логістики. Стеження за автомобілем за допомогою систем моніторингу GPS активно використовується підприємствами, сфера діяльності яких стосується міської логістики. Такими підприємствами можуть бути і кур’єрські служби, і служби доставки, дистриб’ютори різної продукції, і просто компанії, які працюють з використанням власного автопарку.

  Стеження за автомобілем допоможе вирішити основні завдання логістики:

  За допомогою системи супутникового моніторингу, яка користується неймовірною популярністю в останні роки в Україні, можна забезпечити стеження за автомобілем на найвищому рівні. Не має значення, скільки автомобілів є у вашому автопарку – всі вони будуть під контролем, а ваші доходи від виробленої діяльності серйозно виростуть за рахунок оптимізації використання транспортних засобів, палива і трудоресурсов.

  Що Вам може дати спостереження за автомобілем:

  1. Моніторинг автомобіля в режимі онлайн;
  2. Контроль виконується маршруту і мінімізація можливого відхилення від заданого руху;
  3. Контроль зупинок і стоянок транспортного засобу в будь-якій точці маршруту;
  4. Контроль своєчасності подачі автомобіля під завантаження і вивантаження згідно з наявним графіком;
  5. Контроль витрати палива, кількості заправок і зливів палива;
  6. Мінімізація випадків використання транспортного засобу в особистих цілях;
  7. Аналіз роботи парку автомобілів і розрахунок добових пробігів автомобілів;
  8. Поліпшення старанності співробітників;
  9. Складання необхідних звітів.

  GPS Tracking пропонує придбати сучасне GPS обладнання та встановити його на автомобілі вашого автопарку, щоб вести чіткий контроль витратних матеріалів і підвищити ефективність використання всього автопарку.