• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто в Вінниці

  Якщо gps трекер для машини купити, ви забезпечите повернення транспортного засобу внаслідок його викрадення. Трекери gps з’явилися відносно недавно. Однак сьогодні, вони набули широкого поширення і популярність. В цьому немає нічого дивного, адже ці пристрої знайшли застосування в найрізноманітніших сферах діяльності і мають безліч корисних і потрібних функцій. Багато потенційних покупців, навіть не обізнані, яким різноманітним функціоналом оснащені дані електронні пристрої.

  C допомогою трекера gps, його власник може знати місцезнаходження об’єкта, в якому встановлено пристрій. Трекер передає свої координати на спеціальний Інтернет ресурс або на будь-який пристрій, здатне приймати смс повідомлення, в тому числі і на мобільний телефон.

  Крім функції відстеження, gps трекер для автомобіля здатний виконувати охоронні завдання. Наприклад, в деяких моделях автомобільного аксесуара передбачена можливість в потрібний час заблокувати двигун.

  Ціна на трекер для автомобіля Вінниця

  Трекер для автомобіля Вінниця призначений для монтажу в салоні транспортного засобу або на його зовнішніх частинах. Пристрій працює може проводитися як від бортового автомобільного джерела живлення, так і від інтегрованої в автомобільний аксесуар батареї. Автомобільний трекер комплектується наступними складовими його виробами:

  Автомобільний gps трекер Вінниця за рахунок обробки інформації з космічних супутників, визначає координати свого місцезнаходження. Похибка при визначенні становить близько десяти метрів. В автомобільному аксесуар, присутній спеціальний слот, в який встановлюється цим карта. Завдяки цим мапі відбувається передача даних через стільникову мережу. Найбільш оптимальним варіантом при покупці трекера для автомобіля в магазині «GPS-Tracking», є ті моделі, в яких передбачена можливість використовувати кілька сім карт. Справа в тому, що у кожного оператора стільникового зв’язку, існують такі ділянки місцевості, які не входять до зони покриття. Володіючи пристроєм з декількома сім картами, збільшується ймовірність безперебійного отримання даних з віддаленої місцевості. Тому краще автомобільні gps трекери купити з двома і більше слотами для сім карт.

  Особливості трекерів gps для транспортних засобів

  На сьогоднішній момент часу на ринку представлена ​​величезна кількість різних моделей трекерів для автомобілів, починаючи від простих і закінчуючи складними пристроями, які надають своїм власникам великий список даних і параметрів про стеженням за об’єктом. Будь-яке подібне виріб продається разом з інструкцією, тому у вас є можливість детально ознайомитися з додатковими функціями конкретної моделі. Найбільш часто в трекерах для автомобіля застосовуються такі додаткові функції і вироби:

  1. Інтегрований мікрофон. Завдяки мікрофону забезпечується непомітне прослуховування автомобіля;
  2. Акселерометр. Дозволяє робити фіксацію переміщення транспортного засобу з подальшою передачею інформації власнику;
  3. SOS опція. Ця функція забезпечує інтенсивну передачу даних про переміщення об’єкта. Функція корисна під час викрадення, однак за рахунок частої передачі інформації, (кожні п’ять або десять хвилин) швидко садить акумуляторну батарею автомобіля;
  4. Віддалене управління. Реалізується за допомогою пересилання повідомлення на трекер із зазначенням блокувати двері, багажник або двигун;
  5. Використання різних датчиків.

  Купити трекер gps для авто в Вінниці – це розумне і правильне рішення, здатне вберегти ваше автотранспортний засіб в будь-яких непередбачених ситуаціях.