• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто в Полтаві

  Якщо купити трекер gps для авто, власник такого виробу зможе вирахувати місцезнаходження свого автомобіля. На сьогоднішній момент часу gps трекери набули широкого поширення і використовуються в різних сферах діяльності. Найбільш часто їх застосовують для відстеження місця розташування автомобілів, вантажів, людей і тварин. Сучасні gps трекери представляють собою компактне електронне пристрій, за допомогою якого можна з високою точністю визначення координат об’єкту. Координати визначаються за допомогою супутникової GPS системи або Глонасс. Купити автомобільні gps трекери дуже вигідно будь-якої організації, яка в своїй сфері діяльності використовує для роботи власний автопарк.

  Ціна на gps трекер для автомобіля Полтава

  Незважаючи на різноманітність моделей і виробників gps трекерів, будь-якого з цих виробів притаманне загальні конструктивні особливості. Міністерство внутрішніх справ трекера містить два модулі:

  1. Приймач. Даний модуль приймає сигнал від супутників, завдяки чому обчислюються координати місцезнаходження об’єкта;
  2. GSM – передавач. Цей модуль служить для передачі координат об’єкту власнику трекера. Передача проводиться за допомогою смс повідомлення або через Інтернет, використовуючи протокол зв’язку GPRS.

  Якщо gps трекер для машини купити в Полтаві, у вас з’явитися можливість у будь-який момент часу бути обізнаним про місцезнаходження свого автотранспортного засобу.

  У комплекті до трекера йдуть такі додаткові пристрої:

  Купити gps трекер для машини

  Будь-який сучасний трекер в своїй роботі використовує наступний алгоритм дій:

  Ви можете придбати автомобільний gps трекер в Полтаві, який буде відповідати вашим вимогам.

  Переваги сучасних gps трекерів

  Використання сучасних трекерів дуже вигідно не тільки автолюбителям, але і комерційним організаціям. Застосовуючи виріб, вони отримують такі переваги:

  1. Зручність установки. За рахунок невеликих розмірів трекера і корпусу з пластмаси, виріб просто встановлюється в будь-непомітне місце автотранспортного засобу;
  2. Легкість в експлуатації. Gps трекер для автомобіля не вимагає від власника приладу особливих знань і навичок в налаштуванні його роботи. Зв’язок із супутником відбувається в автоматичному режимі, а керування здійснюється за допомогою простих команд;
  3. Високу точність. Координати транспортних засобів визначаються з високою точністю, з похибкою не більше десяти метрів;
  4. Надійність функціонування. У нинішній час покриття GSM мереж є навіть в найвіддаленіших місцях, тому нівелюється можливість відсутності зв’язку;
  5. Зберігаються фінансові кошти. Як у випадках викрадення, так і в разі контролю маршрутів, вантажів і так далі, власник електронного приладу економить свої гроші.

  Не пропустіть шанс, придбати трекер для автомобіля Полтава в інтернет магазині «Gps-tracking» і зберегти свої фінансові кошти.