• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто в Миколаєві

  Якщо gps трекер для машини купити в Миколаєві у вас з’явитися можливість зберегти свій транспортний засіб у разі викрадення. З появою Gsm зв’язку і розвитком високих технологій, постійно зростає популярність gps трекерів. Така тенденція обумовлена ​​широкими можливостями, які забезпечує це малогабаритне електронний пристрій. Власники gps трекера можуть виявити його місцезнаходження в даний момент часу. Інтегруючись з автотранспортним засобом, можна дізнатися, в якому місці знаходиться автомобіль. Передача даних про координатах знаходження відбувається за допомогою супутникового зв’язку з високою точністю. Максимальна похибка може становити не більше кількох метрів. На сьогоднішній момент часу gps трекери застосовуються в різних сферах діяльності, а процес використання не викликає ніяких складнощів, завдяки чому зростає кількість людей, зацікавлених придбати подібний пристрій.

  Трекер для автомобіля Миколаїв

  Електронний пристрій gps трекер для автомобіля має компактні габарити, за рахунок чого, його можна заховати всередині салону автотранспортного засобу або зовні. У більшості випадків в комплект поставки gps трекера, входять наступні комплектуючі:

  Велика частина продаються в магазинах трекерів використовують в своїй роботі дві навігаційні супутникові системи, а саме:

  1. GPS;
  2. Глонасс.

  Трекер для автомобіля Миколаїв вміє обробляти інформацію про своє місцезнаходження, отриману від супутників, з подальшою передачею координат на мобільний телефон або будь-який електронний пристрій, здатний приймати смс повідомлення. Чимало виробників сучасних трекерів надають можливість використовувати їх сервіси, в яких зручно стежити за пересуванням автотранспортного засобу в режимі реального часу. Тому купити трекер gps для авто в Миколаєві – це розумне і правильне рішення.

  Ціна на gps трекер для машини

  Сучасні трекери вміють працювати в наступних режимах:

  1. Маяк;
  2. Моніторинг.

  Якщо трекер працює в режимі маяк, він більшу частину свого робочого часу знаходиться в стані очікування і мало витрачає енергії. Переклад в активну фазу функціонування відбувається шляхом передачі смс повідомлення посланого власником автотранспортного засобу. У трекері встановлена ​​цим карта, на її номер і передається повідомлення. Залежно від отриманої команди, яка знаходиться в повідомленні, трекер починає передавати інформацію про своє місцезнаходження. У повідомленні міститься інформація про інтенсивність передачі даних. У більшості випадків, координати місцезнаходження пристрою передаються один або два рази на добу. Після активної фази роботи, електронний пристрій знову повертається в стан очікування. У цьому стані автомобільний gps трекер не потрібно багато енергії, тому часто маяк не підключати до акумулятора автомобіля, так як енергії вбудованої батареї вистачає на довгий період часу.

  У режимі моніторингу, електронний пристрій постійно функціонує, передаючи дані про своє місцезнаходження і іншу корисну інформацію для власника викраденого автомобіля. В цьому режимі трекер підключається до бортової системи живлення автотранспортного засобу. Нерідко при такому режимі використовують додаткове обладнання у вигляді мікрофона і різноманітних датчиків, завдяки яким забезпечується передача великого масиву інформації. Не пропустіть шанс купити трекер gps для авто в Миколаєві в інтернет магазині «GPS-Tracking» і бути впевненим у поверненні свого автомобіля, в разі його викрадення.