• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто в Хмельницькому

  Купити автомобільні gps трекери – це правильне і розумне рішення, яке принесе вам багато користі і переваг. Сучасні системи з відстеження місцезнаходження транспортних засобів та інших об’єктів з кожним днем ​​набирають високу популярність. Така тенденція обумовлена ​​невисокою вартістю приладів, швидкою окупністю і зручністю використання. Крім цього, робота багатьох компаній з використанням трекерів значно спрощується, адже такі пристрої дозволяють не тільки відслідковувати місцезнаходження кожної одиниці автопарку, а й вести облік витраченого палива, знати швидкість руху і мати іншою інформацією про транспортні засоби. Тому купити трекер gps для авто в Хмельницькому вигідно не тільки приватним автолюбителям, але і компаніям, які в своїй діяльності використовують автомобільну техніку.

  Ціна трекер для автомобіля

  На сьогоднішній момент часу на ринку представлений широкий асортимент gps трекерів від різних виробників. Завдяки цьому, кінцевий споживач може підібрати для себе оптимальний варіант електронного приладу, як в плані вартості, так і в плані його функціональних можливостей. Більшість моделей даних виробів складається з наступних модулів:

  Велика частина сучасних трекерів функціонує з використанням супутникової системи GPS або ГЛОНАСС. Електронний прилад отримує дані про своє розташування з супутника, а потім передає координати на мобільний пристрій, що підтримує GSM зв’язок c допомогою смс – повідомлення. Чимало виробників трекерів, пропонує своїм покупцям спеціальні онлайн сервіси, за допомогою яких можна із зручністю стежити за місцем розташування відслідковується об’єкта, а також програмне забезпечення для мобільних пристроїв. Автомобільний gps трекер Хмельницький дозволить в режимі реального часу знати координати вашого транспортного засобу.

  Купити gps трекер для машини в Хмельницькому

  Сучасні трекери вміють функціонувати в двох режимах, а саме:

  1. Моніторинг;
  2. Маяк.

  У режимі моніторингу, транспортний засіб в якому встановлений трекер відстежується постійно, всі 24 години на добу. При цьому прилад передає інформацію не тільки про координати автомобіля, але і інші важливі дані, наприклад період часу, протягом якого транспортний засіб знаходився в стані спокою. Якщо ви хочете, щоб трекер для автомобіля в Хмельницькому працював в даному режимі, тоді вам необхідно купувати комплект з додатковим обладнанням у вигляді мікрофона і різних датчиків.

  У режимі маяка прилад більшу частину свого часу знаходиться в неробочому стані. Щоб трекер почав пересилати дані про своє місцезнаходження, власникові потрібно переслати смс повідомлення на номер сім – карти встановленої в приладі. Як тільки пристрій активується, воно почне передавати свої координати місцезнаходження. Зазвичай періодичність пересилання інформації маяком становить один або два рази на добу. На відміну від моніторингу, даний режим не вимагає багато енергії, тому прилад харчується від внутрішнього акумулятора. У режимі моніторингу трекер підключають до акумулятора транспортного засобу. Якщо gps трекер для машини купити, ви зможете в будь-який момент в режимі реального часу дізнатися координати вашого автомобіля.