• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто в Херсоні

  Автомобільний трекер – то пристрій, який визначає місце свого положення за допомогою супутникових систем, таких як GPS, і передає інформацію через модуль GMS на сервер. Таким чином, ця річ є незамінним засобом відстеження автомобілів в крупних компаніях і просто для людей, яким важливо стежити за своєю машиною. Також можлива функція дзвінків і відправки повідомлень на телефон, якщо щось трапилося з автомобілем: розбили скло, викрали. Gps трекер для машини купити в Херсоні – можна на нашому сайті.

  Який трекер вибрати для авто?

  Існує три основних типи пристроїв:

  1. Автономні. Мають великий запас енергії, що дозволяє працювати без підключення. Виконують функцію маяка, не можна відслідковувати весь шлях, а тільки нинішнє місце розташування. Але, не дивлячись на це, є можливість підключення трекера до додатка або онлайн системі моніторингу. Даний прилад встановлюють на зовнішню частину машини, тому передбачений захист від вологи. А сама установка досить проста – кріплення на магніті;
  2. Автомобільний gps трекер. Пристрій підключається до машини. Процес установки досить простий, в комплекті йде інструкція. За пару годин цілком можна встановити його в машину. Трекер сам визначає потужність і підлаштовується під неї, зазвичай він розрахований на дванадцять-тридцять шість вольт. У пристрої є акумулятор для автономної роботи при відключенні двигуна. Під час включення двігамагателя, акумулятор заряджається. Досить зручний пристрій для машини;
  3. GPS трекер з OBD2 – найпростіший трекер по установці і експлуатації. Але його простота не означає, що він поступається іншим в функціоналі, навіть навпаки. OBD2 – що це таке? Це сервісний порт, що підключається до ПК для діагностики. Подібні порти є на всіх сучасних машинах. Він встановлений в зручному, але не видному для очей місці.

  Кожен цей трекер для автомобіля Херсон є на сайті «GPS-Tracking».

  Ціна на трекер для автомобіля Херсон

  Є два режими роботи gps трекерів для автомобіля. У першому ви отримуєте інформацію про Вашій місцевості машини, відправивши повідомлення або надіславши запит в додатку. У другому режимі ви можете простежити шлях прямування авто. У першому випадку трекер витрачає значно менше енергії, а й інформації ви отримуєте менше.

  Замовити GPS tracker недорого в Херсоні

  Система моніторингу переміщень автомобіля за допомогою трекера допоможуть вам легше справлятися з пошуком свого транспортного засобу або організувати систему відстеження в компанії таксі. Купити трекер gps для авто ви можете у нас. Ми представляємо новітні моделі пристроїв за приємною для споживача ціною. Крім самих пристроїв, продаються і зручні програми для відстеження, ми допоможемо вам встановити системи трекінгу. Ціна на системи gps встановлюються в залежності від кількості функцій, які ви хочете використовувати за допомогою пристроїв. Наша компанія закликає вас купити автомобільні gps трекери Херсон, адже їх можна підключити до вашого телефону за прийнятну ціну і убезпечити свій автомобіль.