• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто в Чернівцях

  GPS трекер для автомобіля є пристроєм для визначення координат знаходження транспортного засобу, і передачі даних на центральний сервер. Програмне забезпечення, встановлене на сервері, дозволяє здійснювати контроль за перебуванням приладу за допомогою супутників. Для забезпечення безпеки необхідно купити трекер gps для авто, і підключити його до автомобільної бортової мережі.

  Пристрій складається з наступних елементів:

  Використання GPS-трекера в Україні

  Прилад здійснює надсилати та отримувати дані по бездротових каналах «GSM». Дані у вигляді адаптованого пакета відправляються за допомогою одного з існуючих додатків. Програм можна користуватися цифрові фотографії і зображення географічно карт, отримані в автоматичному режимі. І дають можливість їх подальшого перегляду оператором.

  Можна gps трекер для машини купити в Чернівцях, і відслідковувати всі переміщення «онлайн». Користувач отримує інформацію на один з пристроїв (мобільний телефон, планшет або комп’ютер). За допомогою системи він може здійснювати контроль за місцем розташування автомобіля на всьому шляху проходження, аналізувати маршрут, і стежити за роботою систем автомобіля.

  Переваги застосування GPS-трекера.

  Ціна на GPS-трекери Чернівці

  Як правило, виробники приладу постачають пристрій докладною інструкцією по експлуатації. Але, тим не менш, можна виділити параметри, що дозволяють налаштувати прилад відповідно до своїх потреб.

  Критерії налаштування пристрою:

  1. По-перше, про те, що автомобільний gps трекер Чернівці існує, повинен знати тільки власник. Тому, щоб краще його заховати, не потрібно керуватися порадами з інтернету. Потрібно використовувати свою фантазію;
  2. Режим роботи. Щоб виключити виявлення сигналу трекера зловмисниками, можна вибрати режим з інтервалом в один день;
  3. Акселерометр. Необхідно налаштувати його на початок руху. Це дозволить виявити переміщення без розпорядження власника. А також запобігти евакуацію машини спеціальними службами;
  4. Передача координат. Для спрощення управління необхідно активувати передачу даних по протоколу «GPRS».

  Купити автомобільні gps трекери можна в інтернет магазині «GPS Tracking» Фахівці встановлять, зроблять настройку, і навчать правильно використовувати обладнання. Для його придбання можна зателефонувати, або залишити заявку на сайті.