• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто в Чернігові

  У сучасному світі для отримання інформації про знаходження автомобіля має велике значення. Тому розробники створили електронні трекер для автомобіля, які можуть використовуватися в ролі охорони і захисту машини від угону. Завдяки таким приладам можна віддалено заблокувати двигун. Для ефективної роботи автомобільний gps трекер в Чернігові можна купити в будь-якому автосалоні або спеціальному магазині для автолюбителів. Так само моделі трекерів продаються в магазинах з охоронними і захисними пристроями для автомобілів.

  Тому купити трекер gps для авто Чернігів потрібно власникам охоронних агентств, інкасаторам, транспортним організаціям. Після покупки пристрою необхідно потурбуватись про якісне підключення та встановлення всіх необхідних програм. Всі дані роботи здійснює компанія «GPS Tracking». Співробітники компанії проведуть правильну установку, підключення і настройку пристроїв.

  Основние функції gps-трекерів

  Після того як вирішено gps трекер для машини купити в Чернігові, власник отримує кілька функцій, якими володіє пристрій.

  1. У трекерах є мікрофон, тому можна чути все, що відбувається в зоні дії даного пристрою;
  2. Спеціальний пристрій записує все пересування транспортного засобу;
  3. У момент крадіжки авто трекер буде передавати сигнали СОС;
  4. Трекер записує всі маршрути пересування транспортного засобу;
  5. За допомогою смартфона можна управляти включенням фар, блокувати двері, двигуна;
  6. У деяких пристроях є спеціальні датчики для контролю витрат ПММ.

  Такі пристрої як gps трекер для автомобіля можна встановлювати в вантажні, легкові транспортні засоби. Застосовуючи такі пристрої забезпечується захист транспортних засобів від викрадення.

  Встановлюючи трекери в автобусах, вантажівках, далекомірах власник компанії може вести контроль кілометражу, витрати палива. Для приватних власників трекери забезпечують додаткову можливість знайти свій автомобіль у разі викрадення.

  Gps трекер для машини купити в Чернігові

  Види трекерів:

  В інтернет магазині «GPS Tracking» можна придбати автомобільні, автономні трекери. Тут же будуть здійснені всі налаштування і установка приладів. Трекери працюють в такому режимі, що всі дані приходять на комп’ютер або смартфон власника машини.

  Ці дані залежать від налаштувань, прилад періодично перевіряє місцезнаходження автомобілями і відсилає дані про його місцезнаходження власнику. Ці пристрої стали дуже популярні і користуються великим попитом у автовласників.

  Тому, купити автомобільні gps трекери, можна за прийнятною ціною в місті Чернігові. Завдяки встановленню таких пристроїв підвищується захист автомобіля від угону, в будь-яких форс-мажорних ситуаціях можна знайти автомобіль, так як пристрій висилає дані про переміщення машини на комп’ютер власника.