• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто в Черкасах

  З розвитком автомобільного ринку, збільшення транспортних і пасажирських перевезень стали популярними трекер для автомобіля в Черкасах. Такі пристрої допомагають визначити розташування машини в будь-який час, трекер відправляє всю інформацію на комп’ютер або смартфон власника. Такі важливі електронні прилади сподобаються багатьом автолюбителям, а так же власникам фірм і компаній. Тому gps трекер для машини купити можна в інтернет магазині «GPS Tracking». Компанія реалізує автономні, автомобільні трекери за прийнятною ціною від провідних виробників в Черкасах.

  Асортимент трекерів:

  Купити gps трекер для машини Черкаси

  Купивши автомобільний gps трекер Черкаси, багато власників і не знають весь перелік функцій цих сучасних електронних приладів.

  1. У пристрої є вбудований мікрофон, тому можна чути розмову і в радіусі дії пристрою;
  2. Всі пересування автомобіля будуть записані з точністю до кілометра;
  3. У момент виявлення викрадення через кожні 5 хв пристрій буде посилати сигнал СОС, на смартфон власника транспортного засобу прийде смс з точним місцем знаходження автомобіля;
  4. Трекер підключається до смартфону, тому віддалено можна управляти блокуванням дверей, двигуна, включенням і вимиканням фар;
  5. Багато моделей трекерів оснащені датчиками, які стежать за витратою ПММ, всі дані записуються.

  Такі пристрої як gps трекер для автомобіля підходять для вантажних машин, транспорту для перевезення людей, інкасаторських машин, охоронним відомствам і автопаркам. Тому дуже важливо бачити місце на карті, де знаходиться машина, стежити за витратою ПММ, в разі викрадення можна знайти машину на мапі.

  Монтаж gps-трекерів

  Після того як вирішено купити трекер gps для авто необхідно встановити прилад в машину і підключити. Завантажити необхідні програми, що забезпечують ефективну роботу даного пристрою. Всі ці роботи здійснюють співробітники компанії «GPS Tracking».

  Дану послугу можна замовити в момент покупки трекера, так відразу буде підвищено захист транспортного засобу, адже пристрій вже почне свою роботу. В процесі роботи пристрій надсилає на смартфон власника звіт про знаходження автомобіля.

  Такі пристрої застосовує більшість фірм, охоронних агентств, далекобійники, інкасатори і приватні автолюбителі. Компанія «GPS Tracking» пропонує купити автомобільні gps трекери в Черкасах.

  Провідною компанією в Черкасах займається продажем цих електронних пристроїв є «GPS Tracking». Ці пристрої користуються великим попитом у автовласників, так як в будь-який момент можна подивитися на смартфоні розташування свого автомобіля.

  У разі викрадення трекер надішле повідомлення на смартфон власника з докладним місцезнаходженням автомобіля. Завдяки таким координатам буде легко знайти транспортний засіб.