• Зворотній дзвінок

 • Купити GPS трекер для авто у Львові

  Більшість пристроїв, встановлених на транспортних засобах, можуть бути налаштовані так, як слід, і одним з параметрів конфігурації є частота, з якою дані про місцезнаходження повинні відправлятися на сервер оператору моніторингу. Ця частота може становити до 1 разу в секунду (вона не використовується через величезної кількості даних, які повинні зберігатися на серверах), оскільки на цій частоті прості приймачі GPS, що є частиною локатора моніторингу GPS, обчислюють своє географічне положення. Якщо локатор обладнаний додатковими аналоговими або цифровими входами сигналу, рівні або стану таких входів також відправляються на сервери оператору.

  Приклади використання трекерів:

  У нас ви можете купити трекер GPS для авто в Львові за вигідними цінами.

  GPS трекер для автомобіля знайшов широке застосування для підвищення безпеки, контролю місця розташування і використання транспортних засобів, а також захисту їх від угону.

  Вартість GPS трекерів Львів

  Якщо ви шукаєте, де GPS трекер для машини купити у Львові, ви звернулися за адресою.

  Як тільки автомобільний GPS трекер обчислив своє місце розташування, він повинен якимось чином передати його віддалено, щоб користувачі системи могли прочитати розташування GPS. Як це зробити? Теоретично, можуть використовуватися всі можливі способи передачі в електронній формі, наприклад, інші радіомережі, радіоприймач, системи радіопередачі або супутникові лінії передачі. Але найчастіше для цієї мети буде використовуватися мережа GSM через велику пропускну здатність такої мережі, гарного покриття і відносно низьких витрат на передачу даних. Отже, трекер для автомобіля Львів, встановлений в контрольованому об’єкті, буде оснащений SIM-картою, щоб стільниковий модем, який є частиною локатора GPS, міг підключатися до серверів оператора системи моніторингу і відправляти дані про місцезнаходження з трекера GPS.

  Що ми отримуємо завдяки GPS трекера?

  GPS зазвичай забезпечує додаткову функціональність при реєстрації руху:

  1. Вимірювання поточної швидкості автомобіля;
  2. Визначення поточної позиції автомобіля (географічні координати);
  3. Можливість візуалізації маршруту на карті з використанням додаткового програмного забезпечення;
  4. Синхронізація поточної дати і часу із супутником.

  Дані з GPS трекера можуть бути відтворені за допомогою спеціального програмного забезпечення, деякі виробники включають таке програмне забезпечення в комплекті з пристроєм. Це програмне забезпечення також можна завантажити з інтернету і воно працює з більшістю автомобільних трекерів, доступних на ринку.

  Якщо ви хочете автомобільні GPS трекер купити або у вас є питання, зв’яжіться з нашими консультантами. Ви завжди можете придбати будь-який відповідний вам вид пристрою, а також замовити професійну установку в інтернет магазині «GPS-Tracking».