• Зворотній дзвінок

 • Контроль витрати палива в Україні

  Матеріальні витрати на паливо мають значну питому вагу в загальній структурі витрат будь-якого автомобільного парку. Від того, наскільки точно ведеться облік витрат на ПММ, залежить ефективність ведення фінансово-господарської діяльності підприємства. Контроль витрати палива вимагає сучасного підходу, так як немає гарантії, що водій не допустив помилку при внесенні даних в шляховий лист або ж не ввів в оману навмисно, перелив частину палива в свою тару. Супутниковий контроль палива – це відмінний спосіб відстеження ситуації з ПММ на підприємстві.

  Контроль рівня палива

  Щоб підвищити ефективність управління вантажоперевезеннями, багато компаній звертаються за глонасс контроль палива. Це дешево, якщо порівнювати з можливими втратами від махінацій з паливом.

  Система Глонасс відстежує автотранспортні і засоби і слідкує за витратою палива в режимі онлайн. Контроль витрати палива на вантажівках дозволяє в будь-який момент стежити за фактичним витратою палива, усіма заправками і можливими випадками зливу пального. Тому контроль палива в баку дозволяє виявляти махінації в цій сфері, зробити водіїв більш дисциплінованими, що веде, в кінцевому підсумку, до оптимізації перевезень. Вартість обладнання прийнятна і за короткий період часу окупить себе

  Крім цього, установка для контролю палива дозволяє забезпечувати постійний контроль і над іншими показниками роботи, в тому числі:

  Це в значній мірі підвищує ефективність управління автомобільним парком.

  Контроль палива автомобіля

  Щоб організувати контроль за витрачанням ПММ на автотранспортному засобі, необхідно купити устаткування для контролю палива. В офісі компанії встановлюється спеціальна програма, яка постійно стежити за автотранспортним засобом. На саме автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер. Якщо ви хочете мати максимально повну інформацію щодо витрат палива, то слід додатково встановити датчики рівня палива.

  Є кілька основних способів визначення витрати палива.

  Нормативний метод контролю рівня палива

  Контроль рівня палива має наступні основні моменти:

  1. GPS трекер фіксує нормативні значення витрати палива;
  2. У систему моніторингу надаються основні дані з автомобільного трекера;
  3. Система моніторингу автоматично обчислює рівень витрати палива за нормативом.

  Облік контролю палива при цьому надає дані про вчинений пробігу і маршруті руху автотранспортного засобу на карті в електронному вигляді. Для диспетчера не важко провести порівняння фактичного руху автомобіля від запланованого.

  Погружний датчик для контролю витрат

  Контроль дизельного палива можна здійснити в такий спосіб:

  Є й інші способи виконати контроль палива автомобіля.

  Придбання пристроїв GPS-контролю палива

  Наш магазин «Gps-tracking» радий запропонувати своїм клієнтам придбати відповідне обладнання недорого. Ціна на системи контролю палива стане приємною несподіванкою. Ви зможете підібрати для себе відповідне обладнання, виходячи з потреб і фінансових можливостей.