• Зворотній дзвінок

 • Контроль автопарку

  Контроль автопарку може стати тим рішенням для компанії, яка дозволить вести чіткий облік витрат, пов’язаних з експлуатацією транспортних засобів – особливо це стосується витрати палива, використання транспортного засобу згідно з призначенням. GPS контроль автопарку – це можливість дистанційного стежити за фактичними показниками датчиків, які має кожний транспортний засіб.

  Устаткування для GPS контролю автопарку Київ

  Що дає GPS контроль автопарку?

  Для компаній, діяльність яких ґрунтується на роботі великої кількості транспорту, дуже важливо вести грамотний облік використовуваних засобів на вміст такого автопарку. При великій кількості автомобілів необхідно проконтролювати використання кожного з них, а також перевірити водія на питання виконання своїх робочих обов’язків. Що можна дізнатися, використовуючи GPS контроль автопарку:

  Контроль автопарку – це можливість отримувати найактуальнішу і достовірну інформацію про роботу вашого транспорту, незалежно від того, в якій точці країни він знаходиться.

  Пристрої для контролю і моніторингу автопарку

  GPS контроль автопарку має ряд переваг:

  1. Можливості відстеження в реальному часі переміщення вантажів і самих транспортних засобів;
  2. Істотне скорочення витрат на закупівлю палива, адже використовуючи сучасні системи моніторингу вдається запобігти будь-яку можливість шахрайства у вигляді зливу палива;
  3. Мінімізація простоїв транспортних засобів і їх нецільового використання водіями;
  4. Покращення показників безпеки та трудової дисципліни, оскільки водії чітко слідують заданим графіками і не порушують задані швидкісні режими;
   Зниження витрат на ремонт транспортних засобів і на придбання необхідних запчастин;
  5. Можливість миттєвого відстеження місця положення транспортного засобу, а також економія на телефонних переговорах;

  GPS Tracking пропонує придбати сучасне GPS обладнання та встановити його на автомобілі вашого автопарку, щоб вести чіткий контроль витратних матеріалів і підвищити ефективність використання всього автопарку.