• Зворотній дзвінок

 • GPS трекер для автомобіля Cargo (Карго)

  Трекер gps представляє собою сучасне електронне пристрій, який дозволяє відстежувати з високою точністю координати об’єкта і знати про всі його переміщення. Основна функція відстеження проводиться за допомогою навігаційних супутникових систем.

  Ціна на GPS трекер для автомобілів Cargo (Карго)

  Внутрішня начинка gps – трекера містить в собі два модулі, що виконують різні функції. Один з цих модулів відповідає за прийом сигналів від супутників, а інший модуль є GSM-передавачем. Пакет інформаційних даних про координатах знаходження об’єкта передається через sms-повідомлення або через Інтернет, використовуючи протокол зв’язку GPRS. Глонасс трекер Cargo для авто в Україні це ідеальне рішення убезпечити свій транспортний засіб при його викраденні. Gps трекер використовується з наступними додатковими елементами:

  Просунуті моделі трекерів мають можливість передавати голосову інформацію за допомогою мобільного дзвінка в одну сторону.

  На даний момент часу, нові gps трекери виробляють в малих габаритах. Завдяки таким маленьким розмірам, трекер володіє універсальністю і дозволяє його використовувати в різних об’єктах, які необхідно відстежувати. Вартість трекера для відстеження автомобіля Cargo може бути різною і залежить від моделі виробу.

  Купити GPS трекер для авто Сargo Київ

  Якщо купити трекер для авто Cargo, тоді у випадках викрадення вашого автомобіля, ви зможете відстежити його місцезнаходження і швидко знайти його.

  Алгоритм функціонування gps трекерів наступний:

  1. Пристрій включається і проводить підключення до супутника GPS;
  2. Обчислюються координати GPS;
  3. Передається інформація з координатами об’єкта на сервер або смартфон;
  4. Отримані дані обробляються.

  Якщо купити ЖПС трекер для машини Cargo недорого, у вас з’явитися можливість спокійно спати і не переживати за свій автомобіль.

  GPS трекер на машину Карго

  Gps трекер застосовуються в різних областях, це можуть бути служби охорони, інкасації, автомобільні парки, приватні компанії і так далі. Найбільшого поширення такі електронні пристрої отримали при контролі переміщення транспортних засобів. Для легкових автомобілів, як правило, використовують gps трекери володіють дуже маленькими розмірами. Такий розмір дозволяє приховати електронний пристрій в автомобілі. Крім цього, деякі моделі трекерів мають водонепроникний корпус, що в свою чергу дозволяє їх використовувати поза салону автомобіля. Якщо придбати обладнання для моніторингу транспорту Cargo дешево, з’явитися можливість встановити в ваш автомобіль gps трекер таємно від інших людей і в випадках його викрадення, автомобіль можна буде знайти.

  Одним з величезних переваг сучасних міні трекерів, є наявність датчика руху. За рахунок цього датчика, електронний пристрій починає функціонувати тільки в тих випадках, коли автомобіль рухається. Такий розумний підхід дозволяє економити енергію акумуляторної батареї, а також істотно ускладнити процес виявлення трекера злодіями. На автомобільний gps трекер Карго ціна може бути різною і залежить від моделі виробу.