• Зворотній дзвінок

 • Ми пропонуємо:

  Сертифіковане обладнання

  Гарантія

  Низькі ціни

  Сервісне обслуговування

  Встановлення системи "під ключ"

  Індивідуальна система знижок для кожного клієнта

  Можливість контролювати будь-які рухомі об'єкти

  Безкоштовний тест драйв

  Контроль на будь-яких пристроях

  Послуги моніторингу:

  Легкові автомобілі

  Від 1700 грн

  Вантажні автомобілі, сільхоз та спецтехніка

  Від 1800 грн

  Автономний трекер

  Від 1850 грн

  GPS відстеження стане можливим всього через три кроки:

  ustanovka

  Вибір та установка обладнання.

  obuchenie-personala

  Налаштування та навчання користувача.

  profit

  Отримання результату та зниження витрат на експлуатацію транспорту.

  GPS моніторинг автомобілів

  GPS моніторинг це незамінний інструмент в успішній діяльності тих компаній, які бажають вести чіткий контроль свого транспорту і ресурсів, що використуваються, в тому числі палива. GPS моніторинг транспорту дає можливість контролювати наявні в автопарку компанії автомобілі та дії тих людей, які керують ними. Моніторинг транспорту дасть шанс дізнатися, де саме знаходяться автомобілі, скільки було зроблено зупинок, також Ви дізнаєтеся з якою швидкістю рухаються автомобілі і в якій кількості витрачається паливо.

  GPS контроль транспорту в Україні

  GPS контроль транспорту - це система відстеження, яка застосовується в комерційних цілях для моніторингу свого автопарку. Таким чином, незалежно від типу транспортного засобу, Ви зможете бути впевнені в тому, що водій не відхиляється від заданого маршруту, виконує оптимальну кількість зупинок, не використовує транспортний засіб в особистих цілях, а також будете мати чіткий контроль палива, що використовується в ході поїздки. Контроль палива дозволить раціоналізувати використання палива для конкретного транспортного засобу. Таким чином Ви зможете  планувати свої витрати і прибуток від роботи кожного транспортного засобу. GPS спостереження обходиться не так дорого, як ті ймовірні збитки, які можуть статися з вини водія, якщо він, наприклад, не виконував поставлених завдань. Також важливо контролювати хід перевезення і розуміти, чи є які-небудь форс-мажорні обставини або все йде за планом.

  Монтаж та настройка GPS обладнання в Києві

  GPS Tracking пропонує скористатися послугами монтажу і налаштування GPS обладнання на ваших транспортних засобах. GPS моніторинг повинен виконуватися з використанням тільки якісного і професійного обладнання, також дуже важливо, щоб установкою таких систем займалися професіонали. GPS контроль транспорту для сучасного користувача є оптимальним рішенням для проведення оптимізації подачі палива, а також багатофункціональність систем моніторингу дозволяє використовувати обладнання з метою безпеки і охорони транспортних засобів. Наша компанія пропонує найприйнятніші ціни на GPS обладнання кращих виробників, також ми якісно і швидко проведемо монтаж системи контролю транспорту на авто.

  Системи супутникового gps моніторингу транспорту

  Спутниковый мониторинг транспорта в Украине

  Ми пропонуємо системи GPS моніторингу, які аналізують кожен рух автомобіля, витрату палива і ведуть електронний журнал поточних позицій і рухів одного або декількох транспортних засобів. Онлайн gps моніторинг транспорту також допомагає запобігти будь-яку несанкціоновану спробу використання вашого автомобіля. Використовуйте супутниковий gps моніторинг транспорту, щоб відстежувати будь-який ваш транспортний засіб, включаючи особисті автомобілі, фургони, джипи, будівельну техніку, позашляховики, пересувну сільськогосподарську техніку, службові транспортні засоби, контейнери для перевезення вантажів, вантажні фури, з метою контролю, економії і безпеки.

  Система супутникового gps моніторингу транспорту - кращий надійний інструмент для відстеження руху і функціонування як одного транспортного засобу, так і цілого автопарку. Ми пропонуємо купити обладнання для gps моніторингу транспорту з використанням програми на iPhone і Android для точного моніторингу і захисту ваших особистих даних.

  Купити обладнання для Gps-моніторингу транспорту Київ

  Глонасс система моніторингу транспорту і персональні GPS-трекери здійснюють контроль всіх рухів, умов і функціонування транспортних засобів. Це забезпечує безпеку і видимість всіх взаємодій, поїздок та інших операцій транспортних засобів на карті за допомогою інноваційних функцій. Ми продаємо сучасні недорогі пристрої і додатки для відстеження транспорту в реальному часі від кращих постачальників, щоб допомогти вам у здійсненні обліку та контролю. Ціна на системи gps контролю транспорту залежать від кількості опцій необхідних покупцеві.

  купить оборудование для мониторинга транспорта

  Переваги від використання GPS устаткування:

  • Інтерактивна карта переміщень;
  • Список транспортних засобів і поїздок;
  • Безпечні і повні дані;
  • Журнал обліку для конкретного транспортного засобу або автопарку;
  • Ефективний, простий і дешевий інструмент для перевірки виконаної роботи;
  • Управління витратою палива, оптимізація поїздки;
  • Докладні звіти для водіїв і їх стилі водіння;
  • Аналіз витрат на основі отриманих даних;
  • Простий і безпечний поділ ділових / приватних поїздок;
  • Сповіщення про пробіг автомобіля, і положенні на карті.

  Електронний журнал

  Позбавтеся від рукописного заповнення документації і журналів. Ласкаво просимо в епоху електронного ведення обліку всіх місць розташування GPS, кількості транспортних засобів, списку транспортних засобів. Вам не потрібно вводити або писати, тому що журнал GPS збирає дані для оцінки, історії та оптимізації. Це створено для вашої зручності. Ви можете роздруковувати, аналізувати і отримувати точні дані, використовуючи gps моніторинг автомобільного транспорту в Україні.

  Електронний календар допоможе вам дізнатися про стан автомобіля в будь-який обраний період часу. Ви можете легко відстежувати, хто запізнився на роботу або використовував службовий автомобіль для особистого користування без вашого відома.

  Система GPS-відстеження легко доступна в мобільних додатках для звичайного смартфона або веб-браузера.

  Взаємодія карти і списку транспортних засобів

  Платформа GPS-відстеження завжди буде відображати список транспортних засобів та їх поїздок, а також огляд карти для кращого розуміння. Карта взаємодіє з вибором даних, внесених в ваш рекомендований список. Це працює ефективно, тому що карта і дані синхронізовані для кращого розуміння.

  Відстеження витрати палива

  Вам не потрібно турбуватися про кількість та вартість палива, тому що платформа GPS-стеження автоматично перевірить витрату, необхідність дозаправки і попередню витрату палива. Ви можете контролювати витрати на паливо в своєму автопарку, отримуючи контроль над рахунками завдяки журналу реєстрації. Це надійний і потужний інструмент для виявлення крадіжки або невиправданої витрати палива.

  Ідентифікація водіїв

  Вам не потрібно думати про те, хто знаходиться за кермом, тому що GPS-трекери забезпечать ідентифікацію водія. Це робиться за допомогою технології RFID, трекери автоматично ідентифікують водія.

  Інтелектуальні оповіщення

  Ви не пропустите нічого важливого, пов'язаного з вашими транспортними засобами та їх переміщеннями. Ви можете заздалегідь запланувати сервісні перевірки, заміну палива тощо, в залежності від пробігу. Ви також можете встановити конкретну дату для отримання сповіщень.

  У нашому магазині ви знайдете сучасні та точні системи gps стеження за транспортом в Києві. Використання, яких приносить відчуття впевненості при управлінні власним автомобілем і підвищення ефективності при управлінні автопарком.